Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie do plików cookies.

Ogłoszenia i aktualności

 

Media o nas

 

 

 Profesor Leszek Trybus doktorem honoris causa Politechniki Rzeszowskiej

 

 

 

 

 Doktor honorowy z JM Rektorem i pracownikami Katedry Informatyki i Automatyki

 

 

Warsztaty Rails Girls

Zapraszamy na warsztaty współorganizowane przez Katedrę Informatyki i Automatyki PRz.

Odbędą się one 16-17 września 2017 w sali V18.

 

 

Nie żyje profesor Edward Nawarecki

 

 

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15.03.2017 r. zmarł prof. dr hab. inż. Edward Nawarecki.

Był absolwentem i wieloletnim pracownikiem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, wybitnym informatykiem, twórcą naukowej Szkoły inteligentnych systemów komputerowych, opiekunem naukowym i życzliwym recenzentem dokonań naukowych wielu osób, w tym również pracowników Katedry Informatyki i Automatyki Politechniki Rzeszowskiej. W latach 2003 – 2013 prowadził tu wykłady z zakresu sztucznej inteligencji, inżynierii wiedzy i systemów agentowych. Był promotorem dwóch przewodów doktorskich oraz około 40 prac dyplomowych. W roku 2007 został odznaczony medalem „Zasłużonym dla Politechniki Rzeszowskiej”.

Pan Profesor pozostanie w naszej pamięci jako wzór naukowca, nauczyciela akademickiego, prawego i życzliwego człowieka.

 

 

Warsztaty Rails Girls

Zapraszamy na warsztaty współorganizowane przez Katedrę Informatyki i Automatyki PRz.

Odbędą się one 17-18 września 2016 w sali V6.

 

 Pierwsze darmowe warsztaty Ruby on Rails

Zapraszamy na pierwsze darmowe warsztaty technologii Ruby on Rails na
Politechnice Rzeszowskiej. Warsztaty przeprowadzą programiści z firmy
Netguru Sp. z o. o. (http://netguru.co). Najlepsi uczestnicy mają szansę na
płatny staż w firmie. Zgłoszenia pod adresem https://netguru.co/workshops/.

Więcej informacji mogą udzielić Aleksandra Pszczoła (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
oraz Wojciech Rząsa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

 

 

 

 

 

FEDERATED CONFERENCE ON COMPUTER SCIENCE AND INFORMATION SYSTEMS

 

 

 

 

FEDERATED CONFERENCE ON COMPUTER SCIENCE AND INFORMATION SYSTEMS

 

 

Systemy Czasu Rzeczywistego

 

 

Konferencja "Systemy Czasu Rzeczywistego" jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Celem Konferencji SCR jest prezentacja bieżących prac prowadzonych przez środowiska akademickie i przemysłowe w zakresie systemów czasu rzeczywistego na tle współcześnie stosowanych podejść i technologii. Poza tym jest okazją do integracji środowiska informatycznego i umożliwia nawiązanie kontaktów przedstawicieli środowisk uczelnianych i przemysłowych, reprezentowanych przez firmy działające na terenie Polski.

XX jubileuszowa edycja Konferencji Systemy Czasu Rzeczywistego odbędzie się tym razem w Szczecinie w dniach 18-20 września 2013 roku.

W tym samym czasie i tym samym miejscu odbędą się również dwie inne flagowe konferencje Polskiego Towarzystwa Informatycznego: VIII edycja konferencji Sejmik Młodych Informatyków (SMI 2013) oraz XV edycja Krajowej Konferencji Inżynierii Oprogramowania (KKIO 2013). Uczestnictwo w SCR 2013 będzie upoważniało do uczestnictwa także w wydarzeniach dwóch wyżej wymienionych konferencji (bez dodatkowych opłat).